Nav akjcijas komplektu

Nekad. Vai gandrīz nekad. Veicināšana nav labas gribas žests, bet labākajā gadījumā mēģinājums piesaistīt vairāk cilvēku visnekomplicētākajām precēm. Sliktākajā gadījumā viņi mēģinās jums pielikt lētu produktu komplektu un “hobo Philly Lite”, kas ir tāds, kam ir tikai maza zivs vāciņš, nevis pilnvērtīga čaumala. Šī problēma ir daudz aktuālāka ruļļu gadījumā nekā jebkura cita ēdiena gadījumā. Piemēram, es gandrīz nekad neesmu redzējis pilnīgi neēdamu picu.

Neticiet, ja jums sola pusotru kilogramu bulciņu par 19,99 eiro. Lielākā daļa no tā, ko saņemsiet, izrādīsies pilnīgs nieks. Reiz es iztērēju visus bonusa punktus, lai iegādātos reklāmas komplektu, kurā bija rullītis, kas bija blīvi apbērts ar dillēm, iznīcinot visu krējuma siera garšu. Un tas bija šausmīgi.

Jo lielāka bija starpība starp komplekta svaru un cenu, jo sliktāk tas izskatījās. Šis noteikums ne reizi nav atteicies. Nelietojiet vienlaicīgi alkatību un alkatību. Tikai uzmanīgi aplūkojiet sastāvu, lai redzētu, ka šajos komplektos parasti ir vairāki varianti bez zivīm, apšaubāma ķiploku kastrolis, kaut kas ar vistas gaļu un rullis ar “sniega krabjiem”, kas nozīmē krabju nūjiņu.

Vienīgais tauku krājumu komplektu pluss ir tas, ka jūs varat saņemt pilnu par maz naudas. Bet tikpat labi jūs varat nopirkt rīsu paciņu. Tas būs tas pats, bet vēl lētāk. Un ar šādiem piedāvājumiem nekad nav prieka. Labāk saņemt pienācīgu Filadelfijas un pāris foršus pilnas cenas ruļļus. Tas būs mazāk, bet godīgi un garšīgi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: